Отзиви за семинарите:
Милена Голева е майстор в тънкостите на енергийното манифестиране. Стотици хиляди хора са били докоснати от работата на Милена – чрез нейните Онлайн семинари, авторски програми, медитации и йога практики тя продължава да вдъхновява хората навсякъде да живеят по-пълноценно. Тя има рядката дарба да прави сложни концепции лесно разбираеми за всеки човек и е докоснала и променила сърцата, умовете и живота на хиляди хора.
❤️ Не пропускай момента да промениш света си към по-добро!
5,0
Базирано на 659 отзива
| 5 звезди | 100 | 100% |
| 4 звезди | 0% | |
| 3 звезди | 0% | |
| 2 звезди | 0% | |
| 1 звезда | 0% |
1-5 of 659 reviews
Sorry, no reviews match your current selections

Мила Миленка,
Този семинар започна грандиозно.
Аз съм от 2021 година с теб и не съм пропуснала досега семинар и ритуал, но този семинар за мен е кулминацията.
Бях на срещата ни на живо в сряда и след това не съм пропуснала ден, в който да не изслушам записа на първата сесия, защото исках да запомня всяка една твоя дума и тя да проникне във всяка моя клетка, а най-вълшебното беше, че мисля, че успях да почувствам всичко със сърцето си.
Може би това се дължи и на емоционалното ми състояние в момента и на това, че този етап от живота ми може да се превърне в съдбовен и преломен, много желая да стане така. Сякаш всичко, което каза, го каза лично на мен, това беше вълшебство.
Обичам те, прекрасна Миленка, бъди благословена за това, което си и за това, което сътворяваш и ни учиш как да живеем пълноценно живота си.
Благодаря ти от цялото си сърце ❤️
БлагоДаря, БлагоДаря, БлагоДаря!!!!
Огромни благодарности и на целия ти екип!!!
Миленка, ти сигурно знаеш, нооо да ти кажа и аз 🤣 Чакането на червен светофар може да бъде много забавно. Прибирайки се към Младост 2 в София, спирам на светофара за ляв завой, а до мен спира бяла кола с три прекрасни дами. Аз съм си пуснала готина музика, танцувам си в колата с кеф – поглеждам до мен и какво да видя: същото. Момичетата в колата танцуват – ние се гледаме, усмихваме се и се радваме на живота. Отварям прозореца към тях и казвам “ама много сте гитини!”. И отговор отсреща: “ти също – гледаме и друг танцува в колата😍” Замислих се какви прекрасни знаци срещам всеки ден! Дали пък тези момичета не са от нашите? Нищо чудно – ние сме навсякъде. Надявам се това да стигне до цялото ни уникално светещо семейство ❤️Все повече усещам подкрепата на всички и съм безкрайно благодарна 💫💖🌷 Забелязвам неща, които за някои хора са незначителни, но за мен са истинско чудо! БлагоДаря, че ми напомняш да не приемам мястото, на което съм за даденост – аз доста поработих за него и съм си го заслужила 😉
Прекрасни сте – и ти и екипа ти!
Обичам ни, много 💖
Тази първа сесия на семинара беше толкова вълшебна😍😍😍
БлагоДаря, Миленка!🙏🏻❤️
БлагоДаря, мили хора!🙏🏻❤️
Нямах написан въпрос, но и трите дами, с които говори Миленка ми дадоха толкова отговори. Толкова ми е приповдигнато и вълшебно тази вечер, а имаме още три срещи❤️❤️❤️ Нямам търпение за следващата сесия, а до тогава си имаме запис. Благодаря, Миленка, че ме върна в приказката, в страната на вълшебствата, лекотата и чудесата. Обичам ви❤️❤️❤️ Мария Р.
🙏🏻 Всеки един семинар…
Благодарна съм за всяка наша среща. Това е оазис за моята душа — място, в което тя се чувства у дома, където може да диша свободно, да се чувства нужна, да се развива и разгръща всеки път още малко.
❤️ Място, в което градя в себе си още повече осъзнатост, отговорност и любов.
❤️ Благодаря ти, Миленка, че споделяш всяка своя опитност и я правиш достъпна за всеки, който има вътрешния стремеж да държи себе си отговорен, да поиска, да дръзне, да обогати себе си, да се опознае, да се обича и да си разреши да бъде.
❤️ Повече от девет години споделям едно общо поле с теб.
И думата „благодаря“ сякаш е недостатъчна да изрази онова, което чувствам. Тази чиста и дълбока благодарност към теб, към пространствата, които създаваш — в семинарите, в йога студиото, в онлайн практиките, медитациите и срещите.
❤️ Ти си част от моя живот и много ценна част от моя път.
❤️ Благодаря ти. Обичам те. Моето сърце прегръща твоето сърце.
Винаги ще бъда с теб.
До скоро.
С обич,
Ирена ❤️✨
Лекота, усещам лекота след семинара! Благодаря, Миленка!